Caihua (Caigua) kapsle 350 mg x 100 vegetariánské

Caihua (Caigua) kapsle 350 mg x 100 vegetariánské (1)

Caigua - Extrakt z plodů rostliny Caihua (Cyclantera pedata Schardt.) v rostlinných kapslích - doplněk stravy Více informací

 Skladem > 5 ks
299
260 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
Oro Verde
Katalogové číslo:
C001
EAN:
8594055381037

CAIHUA vegetariánské kapsle (Cyclanthera pedata Schard. Fructus) doplněk stravy.

Jednoletá bylina, keřovitě se rozrůstající, může dosahovat výšky až pěti metrů. Významný je především jedlý plod, připomínající papriku a okurku zároveň, (odtud název „papriko-okurka“). Zralé plody praskají, vystřelují tvrdá, dřevnatá semena a vydávají přitom pronikavý zvuk. Plody jsou díky prospěšným obsahovým látkám běžně užívány v jihoamerické etnomedicíně, ale především v kuchyni, konzumují se syrové, vařené, pečené např. nadívané masem. Jedlé jsou také listy, vhodné jako chuťové obohacení salátů. Bylinku lze pěstovat i u nás. 

Šetrně sklizené, pečlivě ručně přebrané, sušené, mleté plody zbavené semen. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozech s certifikovaným HACCP a GMP systémem.

haccp-crt.png

Užití:

  • 2 x denně 1-2 kapsle

Upozornění:

  • Není určeno pro děti do 3 let!
  • Nenahrazuje pestrou stravu
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku
  • Uchovávat mimo dosah dětí. 

Balení:

  • vegetariánské kapsle 100 x 350 mg

Více informací o bylince:

Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN  www.oroverde.biz

Poznámka:

Schváleno Min. Zdravotnictví - Hlavním Hygienikem ČR HEM 350-5.01.05-369/2

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Cyclanthera pedata Schard. neschválila.

Dodavatel:

Oro Verde s.r.o.
Petrohradská 1520/7a
101 00   Praha 10 - Vršovice