Chuchuhuasa (Chuchuhuasi) 500 g

Chuchuhuasa (Chuchuhuasi) (1)

Chuchuhuasa (Chuchuhuasi) - doplněk stravy. Více informací

 Skladem > 5 ks
680
591 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
Oro Verde
Katalogové číslo:
Ch0021
EAN:
8594055387541

CHUCHUHUASA (CHUCHUHUASI) (Maytenus macrocarpa R&P Briq. Cortex) doplněk stravy.

Chuchuhuasi je monumentální amazonský strom, jemuž dali místní obyvatelé název „chvějící se záda“. Už podle názvu si můžeme domýšlet, k čemu je tuto léčivou bylinu používají. Extrakt z kůry stromu obsahuje vysokou koncentraci antioxidantů. Obyvatelé v povodí řeky Amazonky používají odvar z kůry jako tonikum. Pokud deštný prales navštívíte, nenechte si ujít nápoj zvaný „Jungle drink“. Je to výluh kůry v rumu z cukrové třtiny, jenž pomohl nejednomu cestovateli absolvovat náročný pochod džunglí. Chuchuhuasi je dále součástí proslulého nápoje zvaného Siete raices (Sedm kořenů).

Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená vnitřní kůra stromu. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozu s certifikovaným HACCP systémem.

Užití pro odvar:

5 g byliny zalít 1 litrem studené vody, přivést k varu, na mírném ohni pod pokličkou vařit přibližně 20 – 30 minut, poté scedit a popíjet 3 x denně 3 dcl. Pro lepší chuť lze dosladit včelím medem.

 

Upozornění:

  • není určeno pro děti!
  • nenahrazuje pestrou stravu,
  • nepřekračujte doporučenou denní dávku,
  • uchovávejte mimo dosah dětí. 

Balení:

  • Chuchuhuasa 50 g
  • Chuchuhuasa 500 g
  • Chuchuhuasa 1000 g

Více informací o bylince:

Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN www.oroverde.biz

Poznámka:

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Maytenus  macrocarpa R&P Briq. neschválila.

Dodavatel:

Oro Verde s.r.o.
Petrohradská 1520/7a
101 00   Praha 10 - Vršovice