Cuti Cuti 1000 g

Cuti Cuti (1)

Cuti Cuti - doplněk stravy. Více informací

 Skladem > 5 ks
970
843 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
Oro Verde
Katalogové číslo:
C0032
EAN:
8594055387510

CUTI CUTI (Asplenium lunulatum Sw. Herba) doplněk stravy.

Vytrvalá drobná kapradina, vyhledávající stinná a vlhká místa vyšších poloh deštného lesa (na východních svazích And). Plazivá chomáčkovitá podnož dává, ač jsou jednotlivé stélky oddělené, dokonalý obraz malého keře. Tradiční znalosti užití v domorodé etnomedicíně, předávané z generace na generaci zařazují tuto rostlinku mezi léčivé byliny amazonské oblasti. pro obsahové látky je užíván domorodými komunitami Kolumbie, Ekvádoru, Venezuely a Bolívie.

Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená, řezaná nať. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozu s certifikovaným HACCP systémem.

Užití pro nálev:

5 g  byliny zalít 1 litrem horké vody (cca 80 - 90 °C), nechat odstát přibližně 15 minut, poté scedit a popíjet 3x denně 3 dcl. Pro lepší chuť lze dosladit včelím medem.

Upozornění:

  • není určeno pro děti do 3 let!
  • nenahrazuje pestrou stravu,
  • nepřekračujte doporučenou denní dávku,
  • uchovávejte mimo dosah dětí. 

Balení:

  • Cuti Cuti 50 g
  • Cuti Cuti 500 g
  • Cuti Cuti 1000 g

Více informací o bylince:

Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN www.oroverde.biz

Poznámka:

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Asplenium lunulatum Sw. neschválila.

Dodavatel:

Oro Verde s.r.o.
Petrohradská 1520/7a
101 00   Praha 10 - Vršovice