Flor de Arena 500 g

Flor de Arena (1)

Flor de Arena - doplněk stravy. Více informací

 Skladem > 5 ks
680
591 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
Oro Verde
Katalogové číslo:
F0012
EAN:
8594055387602

FLOR DE ARENA (Tiquillia paronychoides A. T. Rich. Herba) doplněk stravy.

Tato plazivá bylinka jejíž květy jsou sdružené do hroznů vyhledává a miluje slunná písčitá stanoviště. Nejčastěji ji můžeme najít na pacifickém pobřeží Jižní Ameriky. Odtud vznikl i její domorodý název flor de arena, tedy „květ písku“. Mladé výhonky a listy jsou pokryty jemným chmýřím. Ve zralosti je šedá, bez zápachu. Empirické zkušenosti tradiční etnomedicíny ji pro obsah látek doporučují především k harmonizaci a zamezení negativních vlivů nezdravého životního stylu.

Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená, řezaná nať. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozu s certifikovaným HACCP systémem.

Užití pro nálev:

5 g  byliny zalít 1 litrem horké vody (cca 80 - 90 °C), nechat odstát přibližně 15 minut, poté scedit a popíjet 3x denně 3 dcl. Pro lepší chuť lze dosladit včelím medem.

Upozornění:

  • není určeno pro děti do 3 let!
  • nenahrazuje pestrou stravu,
  • nepřekračujte doporučenou denní dávku,
  • uchovávejte mimo dosah dětí. 

Balení:

  • Flor de Arena 50 g
  • Flor de Arena 500 g
  • Flor de Arena 1000 g

Více informací o bylince:

Bylinku jsme podrobili pečlivé analýze, zda neobsahuje pyrrolizidinové alkaloidy. Neobsahuje, o výsledku se můžete přesvědčit zde: analyza

Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN www.oroverde.biz

Poznámka:

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Tiquillia paronychoides A.T. Rich. neschválila.

Dodavatel:

Oro Verde s.r.o.
Petrohradská 1520/7a
101 00   Praha 10 - Vršovice