Graviola (Annona, Guanábana ) 1000 g

Graviola (Guanabána, Anonna) (1)

Guanábana (Graviola, Annona) - bylinná surovina. Více informací

 Skladem > 5 ks
970
843 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
Oro Verde
Katalogové číslo:
G0013
EAN:
8594055387770

Graviola - Guanabána list  (Annona muricata L. Folium) bylinná surovina. 

Graviola je malý, vzpřímený stálezelený stromek dorůstající výšky 5-6 m, s velkými, lesklými a hladkými, tmavě zelenými listy. Dává velké, srdčité, jedlé plody, velké 15 - 20 cm v průměru, žlutězelené s bílou dužinou. Graviola je domácí v nejteplejších tropických oblastech Severní a Jižní Ameriky, včetně Amazonie. Plod se prodává v tropech na místních trzích, kde se nazývá guanábana ve španělsky hovořících zemích a graviola v Brazílii. Všechny části stromu gravioly jsou užívány v tropické přírodní medicíně - kůra, listy, kořeny, plody i semena (POZOR, ta jsou jedovatá!). 

Šetrně sklizené, pečlivě ručně přebrané, sušené, řezané listy. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno naším peruánským dodavatelem v provozu s certifikovaným HACCP systémem.

Užití:

Surovina pro individuální užití

Upozornění:

Nařízení Komise EU jsou listy Annona muricata L. hodnoceny jako potravina nového typu tzv. novelfood. Z tohoto důvodu Vám ji můžeme nabídnout pouze jako botanický, sběratelský materiál. 

Balení:

  • Guanábana 50 g
  • Guanábana 500 g
  • Guanábana 1000 g

Více informací o bylince:

Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN www.oroverde.biz

 

Dodavatel:

Oro Verde s.r.o.
Petrohradská 1520/7a
101 00   Praha 10 - Vršovice