Jergón Sacha kapsle 350 mg x 100 vegetariánské

Jergón Sacha kapsle 350 mg x 100 vegetariánské (3)

Jergón Sacha - Sušená, jemě mletá hlíza rostliny Jergón Sacha (Dracontium loretense Engl.) v rostlinných kapslích - doplněk stravy Více informací

 Skladem > 5 ks
299
260 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
Oro Verde
Katalogové číslo:
JS001
EAN:
8594055381044

JERGÓN SACHA vegetariánské kapsle (Dracontium loretense Engl. Tuberus) doplněk stravy.

Tropická rostlina, druh áronu, která se skládá z jediného, gigantického a hluboce děleného listu rostoucího z podrostní hlízy na dlouhém a tlustém stonku připomínajícím kmen mladého stromku. Etnobotanicky je považována za vzorovou rostlinu, kdy užití je přímo spjato s fyzickým vzhledem rostliny. V tomto příkladě stonek s šupinatou kresbou a skvrnité zabarvení Jergon Sacha velice připomíná jedovatého hada pocházejícího ze stejné oblasti. Zašpičatělé konce listu pak vzhledem připomínají jedové zuby hada.

Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená, mletá hlíza. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozech s certifikovaným HACCP a GMP systémem.

Užití:

  • 2 x denně 1 kapsle.

Upozornění:

  • není určeno pro děti do 3 let!
  • nedoporučuje se osobám s poruchou metabolizmu šťavelanů!
  • nenahrazuje pestrou stravu,
  • nepřekračujte doporučenou denní dávku,
  • uchovávejte mimo dosah dětí. 

Balení:

  • kapsle 100 x 350 mg

Více informací o bylince:

Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN www.oroverde.biz

Poznámka:

Schváleno Min. Zdravotnictví - Hlavním Hygienikem ČR HEM 350-5.01.05-369/2

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Dracontium loretense Engl. neschválila.

Dodavatel:

Oro Verde s.r.o.
Petrohradská 1520/7a
101 00   Praha 10 - Vršovice