Tawari negro 50 g

Tawari negro (1)

Tawari negro - doplněk stravy. Více informací

 Skladem > 5 ks
88
77 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
Oro Verde
Katalogové číslo:
Tn001
EAN:
8594055380450

TAWARI NEGRO (Tabebuia serratifolia Vahl. Nich. Cortex) doplněk stravy.

Mohutný strom, jedna s kosterních dřevin vyššího patra tropického deštného lesa, to je tawari, tahuari, tabebu, v Brazíli ipe, pau d arco nebo také lapacho. Druhů rodu Tabebuia roste v Amazonii přes 200 druhů a jen opravdový znales rozezná jednotlivé druhy, jejichž etnomedicinální tradiční užití je předáváno z pokolení na pokolení. Stromy tvoří elegantní, velké květy tvaru trubače, barva květů je také jedním z vodítem při stanovení správného druhu. Lýko některých je dále součástí proslulého nápoje zvaného Siete raices (Sedm kořenů).

Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená vnitřní kůra stromu. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozu s certifikovaným HACCP systémem.

Užití pro odvar:

5 g byliny zalít 1 litrem studené vody, přivést k varu, na mírném ohni pod pokličkou vařit přibližně 20 – 30 minut, poté scedit a popíjet 3x denně 3 dcl. Pro lepší chuť lze dosladit včelím medem.

Upozornění:

  • není určeno pro děti do 3 let!
  • nenahrazuje pestrou stravu,
  • nepřekračujte doporučenou denní dávku,
  • uchovávejte mimo dosah dětí. 

Balení:

  • Tawari negro 50 g
  • Tawari negro 500 g
  • Tawari negro 1000 g

Více informací o bylince:

Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN www.oroverde.biz

Poznámka:

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Tabebuia serratifolia Vahl. Nich. neschválila.

Dodavatel:

Oro Verde s.r.o.
Petrohradská 1520/7a
101 00   Praha 10 - Vršovice