Ubos 50 g

Ubos (1)

Ubos - doplněk stravy. Více informací

 Skladem > 5 ks
88
77 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
Oro Verde
Katalogové číslo:
Ub001
EAN:
8594055380634

UBOS (Spondias mombin L.. Cortex) doplněk stravy.

Vzpřímený, až 25 metrů vysoký strom, jehož kůra kmene je zbrázděna hlubokými rýhami, z nichž často vytéká hnědá pryskyřičnatá látka, které se užívá jako lepidla. Z malých bílých kvítků, které přitahují spousty hmyzu, se vyvinou aromatické plody, tvaru oválné švestky, délky kolem 3-5 cm, s kožnatou slupkou a tenounkou vrstvičkou exoticky chutnající dužniny. Strom bývá obsypaný množstvím hroznů, sestávajících z více než dvanácti plodů. Většinu plodu, bohatého na vitamín B1 a C, tvoří oválné semeno. Plod však slouží jako potrava pro zvěř, domorodci bývákonzumován jen zřídka. Zato lýko stromu našlo své uplatnění v domorodé etnomedicíně Amazonie.

Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená vnitřní kůra stromu. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozu s certifikovaným HACCP systémem.

Užití pro odvar:

5 g  byliny zalít 1 litrem studené vody, přivést k varu, na mírném ohni pod pokličkou vařit přibližně 20 – 30 minut, poté scedit a popíjet 3x denně 3 dcl. Pro lepší chuť lze dosladit včelím medem.

Upozornění:

  • není určeno pro děti do 3 let!
  • nenahrazuje pestrou stravu,
  • nepřekračujte doporučenou denní dávku,
  • uchovávejte mimo dosah dětí. 

Balení:

  • 50 gr. Ubos nebo
  • 500 gr. Ubos nebo
  • 1000 gr. Ubos.

Více informací o bylince:

Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN www.oroverde.biz

Poznámka:

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Spondias mombin L. neschválila.

Dodavatel:

Oro Verde s.r.o.
Petrohradská 1520/7a
101 00   Praha 10 - Vršovice